Ampresa

 • STRONA GŁÓWNA
 • REGULAMIN
 • HURTOWNIA
 • KONTAKT
 • DOŁĄCZ TERAZ | ZALOGUJ KOSZYK
  Top image

  MONTAŻ FILTRÓW

  MONTAŻ FILTRÓW DO WODY

  W naszej ofercie dla naszych Klientów mamy usługę montażu zakupionego u nas filtra (tylko dla osób fizycznych, nie dotyczy firm) bezpłatnie. Jedynym kosztem, który ponosi Kupujący jest koszt dojazdu liczony w obydwie strony 1zł za kilometr. W przypadku potrzeby użycia większej ilości materiału (np. rur, zaworów itp.) koszt montażu może się zwiększyć o 50-250zł, w celu ustalenia kosztów montażu prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

  Dla firm koszt montażu filtrów osmotycznych (RO), przepływowych, korpusów itp. to 100zł, centralnych urządzeń zmiękczających, lamp UV itp. to 150-250zł. W przypadku, gdy przy montażu zostanie wykorzystana większa ilość materiału (np. rur, zaworów itp.), koszt montażu może ulec zmianie i być większy o 50-250zł, w celu ustalenia kosztów montażu prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

  SERWIS FILTRÓW

  Oferujemy wymianę wkładów w systemach osmotycznych itp. oraz serwis systemów osmotycznych, zmiękczaczy wody, lamp UV itp. Koszt wymiany wkładów zakupionych u nas w firmie 10-15zł. W cenę wymiany wkładów nie jest wliczona cena za wkłady i dojazd. Serwis filtrów RO, systemów osmotycznych, zmiękczaczy wody itp. ustalamy indywidualnie ze względu na różny koszt części wymiennych itp.

  DOJAZD DO KLIENTA

  Koszt dojazdu w obydwie strony pokrywa Klient, liczony 1zł za kilometr. Jeżeli dojazd do Klienta wiąże się z dodatkowymi opłatami (np. przejazd przez płatną autostradę), koszt ten będzie doliczony do dojazdu.